Profesyonellerin Tercihi

Otomatik Pergola Sistemleri

Otomatik Pergola Sistemleri

Otomatik Pergola Sistemleri

Yapı ruhsatı gerektirmeyen, tamamı otomatik açılıp kapanabilen, yaz ve kış koşullarında mekanı kullanma imkanı sağlayan, ergonomik ve fonksiyonel ileri teknoloji tente sistemidir.
Yanal alanlar; dikey otomatik cam sistemleri ya da ısı yalıtımlı sabit sistemler ile kapatılmaya uygundur.
Sistem; tamamen eksersüzyon alüminyum olup, epoksi polyester boyalıdır. Hiçbir ekstra ahşap veya çelik konstrüksiyona ihtiyaç duymadan; kendi orijinal aksıyla, statik taşıma mukavemetine sahiptir.

Pergola siparişi verecekseniz, öncelikle bulunduğunuz mekanın görüntüsünü elde etmemiz gerekmekte ve mekanınızın açılır ve en oranlarını bilmemiz gerekecektir. Şayet olumsuz bir durumda mutlaka sipariş öncesi metrajlar değerlendirilecek ve teklifimiz de buna göre hazırlanacaktır. En doğru oranları hesaplayabilmemiz için ayrıntılı resim çok iyi olacaktır.

Pergola fiyatlarımız metrekare üzerinden hesaplanmaktadır. Kumaşın cinsi, kullanılacak rayın inceliği kalınlığı, sistemin nereye hangi şartlarda yapılacağı üzerine hesaplanarak teklifimiz tarafınıza sunulur. Montaj veya demonte ürünlerde fiyatlarımız değişiklik göstereceğinden direk olarak bir fiyat söylememiz doğru olmayacaktır.

Call Now ButtonHemen Ara: 0553 425 25 97
× Bize Yazın